Wybierz wiosenną biżuterię bursztynową - podkreśl swój unikalny styl
Prima Vera
baner

~ Nasza wiosenna kolekcja biżuterii bursztynowej Prima Vera została stworzona z myślą o kobietach i mężczyznach, którzy potrzebują delikatnego dodatku do swoich codziennych stylizacji. Nasza kolekcja to zbiór wyjątkowych i delikatnych dodatków, które zachwycą każdego miłośnika biżuterii ~

 

 

~ Dla kobiet proponujemy delikatne naszyjniki i bransoletki wykonane z jasnego lub koniakowego bursztynu, niekiedy z dodatkiem delikatnych kamieni pół-szlachetnych, które są starannie tworzone na różnego rodzaju sznurkach. Różnorodność w stylu wykonania oraz kolorystyce pozwala każdej miłośniczce bursztynu znaleźć idealną wersję dla siebie, czy to bardziej wyrazistą czy subtelną. 

 

~ Dla mężczyzn stworzyliśmy kolekcję minimalistycznej, a zarazem charakterną. Proponujemy tu przede wszystkim naszyjniki i bransoletki z drobnymi bursztynami w róznych kombinacjach kolorystycznych, które zostały dopasowane do męskiego stylu. 

 

~ Kolekcja ta idealnie wpisuje się w wiosenno-letni klimat, dzięki swoim jasnym kolorom i delikatnym, ale jednocześnie wyrazistym wzorom.

Instagram

Dołącza do nas na Instagramie

Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki
Ustawienia Polityka prywatności